عجیب ترین انسان‌ها‌ی معروف در طول تاریخ

ساخت وبلاگ
چکیده : 10 انسان مشهور با خصوصیات اخلاقی عجیب و غریب در طول تاریخ!!شهرت و تاریخ به راحتی می‌تواند تصویر واق... با عنوان : عجیب ترین انسان‌ها‌ی معروف در طول تاریخ بخوانید :انسانهای مشهور,انسانهای معروف,عجیب ترین انسان‌ها‌

10 انسان مشهور با خصوصیات اخلاقی عجیب و غریب در طول تاریخ!!
شهرت و تاریخ به راحتی می‌تواند تصویر واقعی یک مرد را خراب کند. جنبه‌ها‌ی انسانی (و گاهی اوقات جنبه‌ها‌ی منفی) از افراد مشهور درگذشته ممکن است فراموش شود. در این مقاله سعی شده است  به 10 چهره بسیار مشهور و خاص نگاهی بیندازیم و تلاش کنیم جنبه‌ها‌ی عادی شخصیت‌ها‌ی آنها را برایتان فاش سازیم.


10-  بنجامین فرانکلین

 

انسانهای مشهور,انسانهای معروف,عجیب ترین انسان‌ها‌

 
اولین کنگره قاره ای از بنجامین فرانکلین (1790- 1706)، به نام یک ریسک یا خطر امنیتی نام برده است و بین روزهای 5 تا 26 اکتبر سال 1774 لازم دانسته برای رفت و آمد در فیلادلفیا با 3 بادیگارد رزمی ‌مسلح بدون برانگیختن هیچ گونه شکی همراه شد. البته انتظار نمی‌رود این افراد شهروندان دیگر را از دست فرانکین محافظت کنند. از آنها انتظار می‌رود که اسرار کنگره را افشاگری‌ها‌ی فرانکلین و فاش شدن برای عموم دور کنند. کنگره در نهایت در طول ماه‌ها‌ی آخر قبل از جنگ داخلی آمریکا سازش کرد، و حضور بریتانیا در کلونی‌ها‌یی که آشکار، وسیع و کاملا تحمل ناپذیر بودند عادی بود. هرکس از هر دو گروه این را می‌دانست.
فرانکلین علاقه داشت به بارهای متعددی در فیلادلفیا رفت و آمد کند، و وقتی که او مشروب می‌خورد در شرایط خاص دوست نداشت با هیچ کسی حرف بزند. بادیگارش بعدها شهادت داد که او بعد از خوردن 10 آبجوی قوی کاملا سرکش و پرسر صدا می‌شد.

ادامه مطلب
...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 27 فروردين 1396 ساعت: 13:26